Наші дітки

Сайт-форум для щасливих батьків

Міні-чат
Щоб додати необхідна авторизація

Нові повідомлення [ Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Вагітність і пологи » Вагітність » УЗД під час вагітності. (На яких термінах треба робити УЗД , яких лікарів порадите?)
УЗД під час вагітності.
irenkaДата: П'ятниця, 13.09.2013, 13:38 | Повідомлення # 1
Учасник
Група: Друзі
Репутація:
« 1072 »
Місто: Городок Львівська обл.
Статус: Офлайн
Усі нагороди: 4
Коли треба робити УЗД під час вагітності

Протягом усієї вагітності у світі узаконено 3 скринінгові дослідження: у 12 тижнів, у 22 тижні та у 32 тижні. При дослідженні в кожному періоді ставляться певні завдання:

- у 12 тижнів – унеможливлюються хромосомні аномалії, уточнюється строк вагітності по плоду, відкидаються грубі пороки розвитку;

- у 20-21 тиждень – розглядається анатомічна будова всіх органів і систем плода. Відкидаються пороки розвитку в 5 системах організму та найбільш важливих системах – це центральна нервова система і пороки серцево-судинної системи.

У цей строк добре вже візуалізуються анатомічні структури серця, тому, якщо вагітна провела УЗД раніше строку 20 тижнів, їй рекомендують провести контрольне УЗД після 20-го тижня.

Генетики також рекомендують проводити УЗД у 18 тижнів для унеможливлення грубих пороків розвитку. До того ж на строку 16-18 тижнів вагітна, яка перебуває на обліку в генетика, здає біохімічні аналізи на виявлення аномалій розвитку плода – це додатковий тест, що потребує часу.

До 22 тижнів слід провести всі дослідження, тому що, згідно з українським законодавством, переривання вагітності після цього строку заборонене.

На 32-й тиждень під час УЗД визначається насамперед передлогова частина плода, відкидається затримка розвитку та пороки розвитку плода. На пізніх строках вагітності головну увагу слід приділити допплеровському дослідженню плода.

НюськаДата: П'ятниця, 13.09.2013, 22:22 | Повідомлення # 2
Живе тут
Група: Admin
Репутація:
« 21626 »
Усі нагороди: 12
Я робила багато узд під час вагітності:
  • в першому триместрі десь 5 разів 
  • у другому - 3 рази 
  • в третьому - 2 рази

Спочатку сама собі назначала (коли дізналася про вагітність), потім коли лежала на збереженні в лікарні, потім коли ставала на облік у 15 тижнів. Всі наступні рази назначала моя лікарка, бо в мене була коротка шийка матки і низька плацентація, тому вона страхувалася.

cherrysvДата: П'ятниця, 13.09.2013, 22:28 | Повідомлення # 3
Зацікавлений
Репутація:
« 2562 »
Усі нагороди: 6
Мені робили узд шо 2-3тижні,бо боялися передчасних пологів.правда кожного разу не описували все лише на планових,а так  то дивилися вагу синочків і довжину шийки матки.

ViroNДата: Вівторок, 17.09.2013, 20:56 | Повідомлення # 4
Куратор
Група: Куратори
Репутація:
« 1709 »
Місто: Львів
Усі нагороди: 9
я узд робила на 6 тижні ,9 тиж,13 тиж,17 тиж,21 тиж,30 тиж і на 35 тижні.всі узд були по призначенню лфкарки і уздистки

SamocvetikДата: Субота, 21.09.2013, 14:18 | Повідомлення # 5
Фанат
Репутація:
« 9521 »
Усі нагороди: 13
За вагітність робила 4 рази УЗД, в 12, 17, 26, 34 тижні.

koval4u4kasДата: Неділя, 06.10.2013, 13:20 | Повідомлення # 6
Знайомий
Репутація:
« 4655 »
Усі нагороди: 7
перше УЗД я робила в 4-5 тижнів - сама пішла, бо помазалось... нам сказали, що в мене ЗВ... протягом тижня ще два узд, щоб подивитись чи росте плідне яйце. Потім на 9, 12, 18, 27 та 34 тиж.

sashauДата: Понеділок, 11.01.2016, 08:45 | Повідомлення # 7
Перехожий
Група: Користувачі
Репутація:
« 0 »
Місто: УЖГОРОД
Усі нагороди: 0
Добрий ранок!Підскажіть будь-ласка ,який лікар УЗД в клініці Параскеви кращий.Я знаходжуся на 19 тижні вагітності і хотілося б щоб оглянув мене досвідчений ,провірений лікар,можливо в іншій клініці когось порадите хорошого.Дякую.

sashau

LuckyДата: Вівторок, 14.06.2016, 14:17 | Повідомлення # 8
Перехожий
Група: Користувачі
Репутація:
« 0 »
Усі нагороди: 0
Дівчатка,а я маю дуже класну книжечку про вагітність. Там є план-графік у покази на кожному місяці по УЗД.Чим класно - що писала жінка із Західної України,тобто усі аналізи як у унас + є етапи розвитку малючка,рецепти,всіляка-всячина.Питайте кому треба.Бо кину сюди - скажуть,що реклама

Форум » Вагітність і пологи » Вагітність » УЗД під час вагітності. (На яких термінах треба робити УЗД , яких лікарів порадите?)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: