Наші дітки

Сайт-форум для щасливих батьків

Міні-чат
Щоб додати необхідна авторизація

Нові повідомлення [ Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 212»
Форум » Вагітність і пологи » Вагітність » Перші ознаки вагітності
Перші ознаки вагітності
ЦитринаДата: Вівторок, 20.08.2013, 19:37 | Повідомлення # 1
Адміністратор сайту
Група: Адміністратори
Репутація:
« 2662 »
Місто: Київ
Статус: Офлайн
Усі нагороди: 6
Як ви дізналися про свою вагітність? Відчували? Які були ознаки?
Я обидва рази відчувала, що вагітна, бо вагітності ми планували, я навіть знала день зачаття :)) Тому в принципі була впевнена на всі 100%.

З фізичних відчуттів ще до затримки відчувала страшенну втому і сонливість, біль в грудях, дратівливість і плаксивість smile Тест робила в перший же день затримки. Одразу тести були позитивними :))

НюськаДата: Середа, 21.08.2013, 14:32 | Повідомлення # 2
Живе тут
Група: Admin
Репутація:
« 21626 »
Усі нагороди: 12
Я відчула, що треба робити тест, коли мене одного вечора почало поколювати внизу живота..щось всередині підкинуло ідею - А підмочи-но тестик!!)))) і це було воно))) з фізичних змін - я дуже гостро почала реагувати на різні запахи))

ViroNДата: Середа, 21.08.2013, 15:00 | Повідомлення # 3
Куратор
Група: Куратори
Репутація:
« 1709 »
Місто: Львів
Усі нагороди: 9
А в мене не було взагалі ніяких ознак. Вже пізніше груди почали набирати. А так поки живіт не почав рости я не вірила у вагтність.

Зеленооке_дівчаДата: Середа, 21.08.2013, 20:20 | Повідомлення # 4
Куратор
Репутація:
« 7017 »
Місто: Довговоля(Кузнецовськ)
Усі нагороди: 16
У мене ознак таких як тошнота,гостре відчуття запахів,бажання їсти не було. Коли два дні була затримка,рішила зробити тест(вперше в житті),і не помилилася-// бажані полосочки:)

МальованаДата: Середа, 21.08.2013, 22:26 | Повідомлення # 5
Знайомий
Група: Друзі
Репутація:
« 1573 »
Місто: Житомир
Усі нагороди: 3
Я міряла БТ, за 3 дні до затримки вона піднялася до 37.2 (раніше ніколи такої не було). Зразу ж зранку зробила тест - а там 2 полосочки!) Ніяких інших ознак за собою не помітила. Вже за кілька днів почали дуже боліти груди і нити живіт. Але то вже було після тесту)

LilianaДата: Середа, 21.08.2013, 22:52 | Повідомлення # 6
Куратор
Репутація:
« 2908 »
Усі нагороди: 7
Я ще до тесту якусь мала внутрішню чуйку, що вагітна. Що перший, що другий раз!
практично від першого дня затримки, груди збільшились майже як в Памели))
А потім в мене появився білий друг- унітаз. ми з ним зблизились аж на два місяці! спілкувалися кожного ранку!
Зайти на кухню для мене було справжнім випробуванням, я вже не кажу про миття посуду. токсикоз під час цієї В я пересиділа в мами, мені там реально було легше... А приїжджала до себе, то з дверей відразу гнала в туалет...

ФісташкаДата: Четвер, 22.08.2013, 01:33 | Повідомлення # 7
Учасник
Репутація:
« 855 »
Усі нагороди: 1
Вагітність ми планували і ще до тесту я знала, що вагітна. Токсикоз почався на 2-му місяці вагітності. При першій вагітності не переносила запаху кави, печінки і чорносливу, а при другій - запаху їжі взагалі. І що цікаво як мала їхати на зустріч випускників то мій токсикоз " пропав" на день, а потім знов "повернувся"

Юлія1626)Дата: Середа, 28.08.2013, 15:36 | Повідомлення # 8
Куратор
Репутація:
« 6772 »
Місто: Нововолинськ
Усі нагороди: 13
За першою вагітністю першою ознакою було те, що дуже боліли груди, мені навіть було боляче як нічна сорочка на них була, не говорю вже про бюстгалтер), саме по тому зрозуміла що вагітна. А за другою вагітністю на початку дуже крутилася голова і слабкість з*явилася.

irenkaДата: Середа, 28.08.2013, 18:24 | Повідомлення # 9
Учасник
Репутація:
« 1072 »
Місто: Городок Львівська обл.
Усі нагороди: 4
Ще до тесту я відчувала , що завагітніла, а якихось особливих ознак у мене не бело , хіба що груди трохи боліли.

vikylyaДата: Четвер, 29.08.2013, 12:33 | Повідомлення # 10
Куратор
Репутація:
« 3647 »
Усі нагороди: 11
За першої вагітності ознаками була затримка,роздратованість,сонливість,а за другої пошнота,потім затримка.І перший і другий раз був токсикозик,тому ранок у мене починався з обнімання з унітазом)))

Повідомлення відредагував vikylya - Четвер, 29.08.2013, 12:34

SamocvetikДата: П'ятниця, 30.08.2013, 23:43 | Повідомлення # 11
Фанат
Репутація:
« 9521 »
Я відчула що вагітна, бо збільшились груди, налились.

КатрінДата: Субота, 31.08.2013, 11:45 | Повідомлення # 12
Перехожий
Група: Користувачі
Репутація:
« 0 »
Усі нагороди: 0
Мене трошки нудило в транспорті.І все.А потім вже і токсикоз конкретний з"явився,і головокружіння,і на запахи почала реагувати.

taliaДата: Середа, 04.09.2013, 13:38 | Повідомлення # 13
Куратор
Репутація:
« 6607 »
Усі нагороди: 7
Я взнала що вагітна, по тому, що збільшились груди і стали дуже болючі - як і перший раз так і другий

ПушненькаДата: Четвер, 05.09.2013, 09:54 | Повідомлення # 14
Частий гість
Репутація:
« 1443 »
Усі нагороди: 6
Сонливість неймовірна...а потім усвідомлення того, що ще й затримка.От

КарамболькаДата: Середа, 11.09.2013, 09:24 | Повідомлення # 15
Новенький
Репутація:
« 476 »
Місто: Луцьк
Усі нагороди: 2
а в мене взагалі повний набір був ознак) до цього спроби наші були марними, то ми так би мовити вже опустили руки що і цей наш місяць в травні безрезультатний, та ми і не надіялись побачити дві полосочки..бо і були на одинці лише два рази і не в овуляцію, а перд цим цикл збився в нас трішки але  я ненадала цьому значення думала це знову мої накручування... 
тест зробила за три дня до початку місячних але там була лише / полоска, але в голові крутилось одне "я вагітна!" ,так чекала майже тиждень ще початку своїх місячних, і за цей тиждень і зуб мудросту розболівся, і сонливість жахлива була..я ще не прокидалась, а вже думала коли ляжу спати, але це все скидала на сесію.. і ще дуже часто бігала в туалет.. ще і сходила в спорт зал. там на біговій дорожці відчула всю "красу" болю в грудях..але знову спихнула на затримку місячних, а 13 червня всетаки купила ще один тест і побачила вже // яскраві полосочки свого щастя, а на наступний день узд підтвердило вагітність, і я тоді вперше побачила наші з коханим догожданних майже 3 мм плідного мішечка ...

ІнкаДата: Середа, 11.09.2013, 22:06 | Повідомлення # 16
Куратор
Репутація:
« 11074 »
Місто: Рівне
А я при двох вагітностей спочатку не знала,бо в мене хворий шлунок то і так постійно тошнить.То я і на тошноту увагу не звернула.А за другою взагалі до 2 місяців не знала,ото був сюрприз wacko biggrin

АлінкаДата: Середа, 17.09.2014, 11:10 | Повідомлення # 17
Новенький
Репутація:
« 1 »
Місто: Рівне
Мені за першою і за другою вагітністю страшенно хотілося спати. А більше ніяких ознак не було.

url=http://nashiditky.com][/url]

sone4ko501Дата: Середа, 17.09.2014, 12:45 | Повідомлення # 18
Активіст
Репутація:
« 1511 »
Усі нагороди: 8
в мене не було ніяких ознак взагалі аж до тесту і здачі хгч,   а вже потім почало нудити і боліти груди..

ladanskaДата: Середа, 15.10.2014, 11:58 | Повідомлення # 19
Перехожий
Репутація:
« 0 »
Місто: Ірпінь
А в мене ніяких ознак до тесту не було, просто сильно планували і тест я зробила ще до затримки. А потім і спала скрізь де могла і груди боліли...

мамусяДата: П'ятниця, 31.10.2014, 23:42 | Повідомлення # 20
Перехожий
Репутація:
« 0 »
У мене не було жодних ознак,причому до того,як завагітніла,коли особливо і причин не було завагітніти,я відчувала і головокружіння,і запахи не подобались,а коли завагітніла-нічого,в мене і токсикозу не було.єдине,оскільки вагітність планували,і до своїх відчуттів дослухалася,я відчувала імплантацію,наче якось пекло в животі ліворуч,і пізніше на узд виявилося,що малеча саме там і закріпилася heart

Найкраще намисто для жінки-це руки дитини, які обіймають її шию...

Форум » Вагітність і пологи » Вагітність » Перші ознаки вагітності
Сторінка 1 з 212»
Пошук: