Наші дітки

Сайт-форум для щасливих батьків


Міні-чат
Щоб додати необхідна авторизація
Нові повідомлення [ Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Стосунки та сім'я » Дитяча та сімейна психологія » Дитина збуджена та нервова. Що робити?
Дитина збуджена та нервова. Що робити?
arturДата: Понеділок, 14.07.2014, 16:53 | Повідомлення # 1
Перехожий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація:
« 0 »
Статус: Офлайн
Усі нагороди: 0
Дитині днями виповнилось 3 рочки. Останнім часом звернули увагу що наща донечка стала дуже збуджена, нервова, дратівлива та істерична. Дуже часто б'ється, копається, розкидає все навкруг. Це спостерігається близько місяця.
Раніше уваги на це не дуже звертали увагу, адже дитину бачили декілька годин на день - після садіку. Майже два тижні дитина в дома (садок закрили на ремонт). За цей час стало особливо нервова. Не знаємо що робити.
У хаті появилась молодша сестричка. Як один із факторів, на це можна списати, НО ми намагаємось не робити різницю.
Підкажіть, як нам впоратись із цією проблемою?
 
InnaДата: Понеділок, 14.07.2014, 21:07 | Повідомлення # 2
Куратор розділу "Рукоділля"
Група: Куратори
Повідомлень: 693
Репутація:
« 4616 »
Місто: Луцьк
Статус: Офлайн
Усі нагороди: 15
Ми повиключали всю техніку, типу позабирали моб телефони, заховали айпад, вимкнули телевізори і повернули до стінки їх екранами (їх у нас 2), не включали взагалі, поховали ноутбуки, наш тато взяв відпуск і ми на 1 тиждень поїхали в село, де благ цивілізації майже нема, там всі спілкувались (тато, мама, дитина), весь час приділяли обоє їй увагу,  через тиждень привезли в місто, пішли до батюшки в церкву, нам після служби він почитав молитву спеціальну біля ікони ( ми йому розповіли про стан психіки в дитини), дитина після всіх цих маніпулацій стала більш спокійна, а то я думала що дитина з глузду зїде через той стан, такі були істерики і псіхи. Ми це пережили, бажаю і вам цього. 
КарамельДата: Вівторок, 22.07.2014, 13:51 | Повідомлення # 3
Куратор
Група: Куратори
Повідомлень: 1105
Репутація:
« 5553 »
Місто: Долина
Статус: Офлайн
Усі нагороди: 14
Читала, що при появі другої дитини, до старшої варто деякий час ставитись ''не по віку", як до маленької. Погодувати з ложки, одягнути, допомогти помити руки і так далі, хоча досі дитина вміла сама (залежно від віку). це нормальна вимога дитини, її адаптація. Вона хоче, щоб її любили не менше, ніж молодшу, і саме так дитина побачить, що її люблять не менше.


 
mamtaДата: Четвер, 24.07.2014, 12:11 | Повідомлення # 4
Куратор
Група: Куратори
Повідомлень: 226
Репутація:
« 1907 »
Місто: Львів
Статус: Офлайн
Усі нагороди: 8
artur,  у Вас  наклалось кілька подій одразу: криза 3-х років, поява другої дитини та зміна звичного для доні ритму життя (відсутність садка).
Якщо говорити коротко - то вам дома треба дуже багато терпіння до доні. Ій зараз особливо складно справитися з новою ситуацією та емоціями. От вона і старається все довкола руйнувати, викидати в такий спосіб свою агресію та заодне максимально привертати увагу батьків до себе. Адже якби була чемною, то так би і залишалась не надто помітною на фоні молодшої дитини (яка постійно перетягує увагу батьків).

Як правильно говорила Карамель, приділіть доні максимум уваги. Дозвольте йї стати більш дитячою (регресувати). Бавити, годувати, при потребі колисати і т.п. І все з усмішкою і терпінням. І паралельно по трохи розказуйте їй як добре, що вона вже не така маленька як сестричка, у неї бульше можливостей (побавитися іграшками, зїсти щось смачне, самій щось зробити і далі по ситуації). Так вона навчиться цінувати те, що старша і бульше всього може. Якийсь час менше її долучайте до догляду за сестричкою (тільки тоді, як сама хотітиме і хваліть за допомогу).

А з агресією - дозвольте доні злитися і навчіть "правильно" виражати агресію. Можна зробити до ма "куточок злості", в якому стоятиме умовна "груша", яку можна копати, бити, штовхати і чимось товкти, коли дуже хочеться щось зруйнувати. Візьміть мякі кубики, якими можна кидати в сітну. Організуйте "мішечок для крику", в який можна кричати, коли дуже хочеться - і навчіть доню цим "куточком злості" користуватися.
Головне старатися не сварити її у відповідь на вчинки. Бо негативні емоції - це теж спосіб спілкуватися, головне не зробити його основним.

І ще багато говоріть, разом бавтесь, разом робіть домашні справи, проговорюйте усе, що робите, розпитуйте  про її емоції, і ДУЖЕ БАГАТО ОБІЙМАЙТЕ! Тактильний контакт для дитини дуже багато значить.


 
Svetlana29Дата: Вівторок, 17.01.2017, 16:37 | Повідомлення # 5
Перехожий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація:
« 0 »
Місто: Одеса
Статус: Офлайн
Усі нагороди: 0
не  буде зайвим
 
BongeraДата: Неділя, 13.08.2017, 17:42 | Повідомлення # 6
Перехожий
Група: Користувачі
Повідомлень: 7
Репутація:
« 0 »
Статус: Офлайн
Усі нагороди: 0
В США считают, что это от переизбытка сахара в питании детей.
 
JuzettaДата: Неділя, 15.10.2017, 19:55 | Повідомлення # 7
Перехожий
Група: Користувачі
Повідомлень: 16
Репутація:
« 0 »
Місто: Napoli
Статус: Офлайн
Усі нагороди: 0
можно попить успокоительное на травах
 
SinevaДата: Вівторок, 19.06.2018, 15:03 | Повідомлення # 8
Новенький
Група: Друзі
Повідомлень: 29
Репутація:
« 0 »
Статус: Офлайн
Усі нагороди: 0
Успокоительные препараты не будут лишними, они помогут не только вам сберечь свои нервы, но и помогут ребенку чувствовать себя лучше, ведь нам взрослым не понять, что творится у ребенка в голове и как ему тяжело. Мне, когда ребенок был капризным, нервным и истеричным, доктор назначала Ново-Пасит, а ребенку Тенотен. Так мы вместе лечились. Препараты для удобства заказывали в одной аптеке не выходя из дома https://www.add.ua/medicamenti/dlya-detej/uspokoitelnye-86/ ,тут и цены ниже, чем в других аптеках и выбор успокоительных препаратов достаточно велик.
 
Форум » Стосунки та сім'я » Дитяча та сімейна психологія » Дитина збуджена та нервова. Що робити?
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: