Наші дітки

Сайт-форум для щасливих батьків

Міні-чат
Щоб додати необхідна авторизація

Нові повідомлення [ Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Інкогніто » Анонімні теревені » Минуле наздоганяє........
Минуле наздоганяє........
ГістьДата: Четвер, 04.09.2014, 23:21 | Повідомлення # 1
Група: Гості

Привіт!Наважилася викласти свої думки. Маю донечку маленьку,живу з чоловіком,але ми не одружені.Він став якийсь такий байдужий до мене,та й прямо в очі каже,що як хочу,то щоб йшла жити де хочу від нього.Недавно подзвонила знайома,що мій колишній женився і мені ніби байдуже було,але потім щось заворушилося і я вже думаю і думаю чи не зробила я помилки обравши цього з яким живу,а не того.Колись вони двоє попросили обрати між ними і я обрала,але чи не помилилася......?????

Зеленооке_дівчаДата: Четвер, 04.09.2014, 23:54 | Повідомлення # 2
Куратор
Група: Куратори
Репутація:
« 7017 »
Місто: Довговоля(Кузнецовськ)
Статус: Офлайн
Усі нагороди: 16
Гість, напевно у всіх бувають такі кризи після народження дитини.
Бажаю щоб у вас все налагодилось wink

ГістьДата: П'ятниця, 05.09.2014, 14:57 | Повідомлення # 3

Зеленооке дівча,дякую!
Сьогодні він подзвонив,як ніби і нічого не було,питав,як я,як мала,про своє одруження не говорив майже,довго ми проговорили, я така рада цій розмові.Прийшов чоловік з роботи,хотіла,щоб він якось ласку,турботу проявив,а той поїв і сидить в компі,а так хочеться доброго слова,а тільки почула,що я жахливо готую і все

КузічкаДата: П'ятниця, 05.09.2014, 15:33 | Повідомлення # 4
Активіст
Група: Друзі
Репутація:
« 3843 »
Усі нагороди: 15
Гість, прийшла буденність,а хочеться романтики і побачень.Можливо прямо,а то й намікніть на це.А сумніві гоніть від себе бо вони до нічого доброго не приведуть.Якщо є можливіть то дитину лишіть на батьків і сходіть в кіно чи в ресторан.А про їжу коли мій так говорить я все відповідаю,що поїде до мамусі і вона йому смачніше приготує))))
А те,що колишній одружився можливо ви хочете весілля власне...

Что за фраза:"Берегите мами дочек - у меня растет сыночек"?!....ДА У МЕНЯ ТАКАЯ ДОЧКА - БЕРЕГИТЕ ВЫ СЫНОЧКА!!!

InnaДата: П'ятниця, 05.09.2014, 15:41 | Повідомлення # 5
Куратор розділу "Рукоділля"
Репутація:
« 4616 »
Місто: Луцьк
Ну у вас класична депресія після народження дитини із втомою, доречі не лише у вас втома , а й у чоловіка теж, тож беріть себе в руки, вилазьте з битовухи. А щодо тієї другої сім"ї, навіщо воно вам, чи ви теж хочете зробити нещасною ще одну сім"ю.

floversДата: П'ятниця, 05.09.2014, 17:53 | Повідомлення # 6
Частий гість
Група: Друзі
Репутація:
« 1553 »
Місто: Нетішин
Усі нагороди: 6
Підтримую Кузічку, вам треба з чоловіклм тет-а-тет, треба романтики, а може треба відвертої розмови, не на криках і образах, а просто вияснити в чому проблема.
Про колишнього, просто постарайся не думати, просто відпусти. На чужому горі, щастя не збудуєш.

ІнкаДата: П'ятниця, 05.09.2014, 17:58 | Повідомлення # 7
Куратор
Репутація:
« 11074 »
Місто: Рівне
Усі нагороди: 13
У вас просто притерлися стосунки то ще битовуха все псує.Тут справді треба десь з чоловіком на свіданку втікати,бо затянете з цим і далі такий стан стане як нормальний( 
А про минуле забудьте,що було то було.Краще рятуйте свою сім"ю,вам є заради кого!

Зеленооке_дівчаДата: П'ятниця, 05.09.2014, 20:51 | Повідомлення # 8
Куратор
Репутація:
« 7017 »
Цитата Inna ()
чи ви теж хочете зробити нещасною ще одну сім"ю.

Цитата flovers ()
На чужому горі, щастя не збудуєш.
Дівчата мудро говорять.

А за романтику, то тим хлопам все напряму треба говорити))) 
От мій чоловік, наприклад. Ніколи мені ніякого подарунка-сюрприза не робив(хоч малюююсінького),мені так образливо було. А потім як вияснилось, то він і не думав про це навіть, бо завжди мені каже купуй собі що хочеш і що треба сама. Але сама то сама, а подарунок - це увага, приємність. Тому поговоріть прямо з чоловіком.

І таки я теж думаю що це депресія після народження дитинки вас настигла, все буде файно!

ГістьДата: П'ятниця, 05.09.2014, 22:07 | Повідомлення # 9

Дякую всім за поради,так буду і робити,принаймі старатимуся

mamtaДата: Субота, 06.09.2014, 12:33 | Повідомлення # 10
Куратор
Репутація:
« 1907 »
Місто: Львів
Усі нагороди: 8
у мене тут виникло кілька питань: скільки ви часу разом? маленька донечка - то їй скільки до року, більше?
І від коли змінилися стосунки - від народження доні, чи останнім часом? Може є якась "відправна точка", чи конфлікт, після якого стосунки почали мінятис.

Якщо чоловік не каже конкретних претензій, не говорить про "розлучення" чи бажання щось поміняти.. то може справа не тільки у ваших стосунках.
Мені його слова "та й прямо в очі каже,що як хочу,то щоб йшла жити де хочу від нього"  більше звучать як "я такий поганий, як чоловік, що краще мене лишити". Зараз у нас в країні багато чоловіків мають внутрішній конфлікт з собою, занижену самооцінку і т.п. Хоч і не говорять про це, та  сильно переживають свою участь / не участь у війні.
Підтримую дівчат, що треба спробувати поговорити, але без претензій, звинувачень. Проговорити, що зараз між вами, і що робиться в чоловікові.

А цікавість до колишнього хлопця... ну так вже ми жінки збудовані: поки у колишнього хлопця нема дівчини, то все ніби гаразд. А як тільки довідуємось, що є інша кохана жінка - зразу починаємо думати всякі думки, приходять спогади і т.п.

ГістьДата: Субота, 06.09.2014, 23:21 | Повідомлення # 11

mamta, знайомі десь 10 років,разом живемо 2,5 роки,а донечці рочок минув.Відправної точки нащупати не можу,хоч склалася думка,що я послужила "інкубатором"-він дуже хотів дітей,казав,що як народжу,то тоді відстане від мене.Я думала жартує.Коли завагітніла,то сприйняв стримано,всю вагітність шанував,не дозволяв нічого робити,але і сам не робив,казав,що як з дитиною щось станеться,то придуше мене.В роддом приїхав без квітів,без нічого,взяв донечку і цілий світ його не обходить-в нього є лише доня,трісеться над нею страшне,а мене вже не треба,казав навіть,щоб їхала на заробітки,правда десь пару раз казав,що любить і все

Сьогодні хотіла поговорити,а він каже,що нема з ким говорити і тікає,а перед моєю мамою сказав,що я ні чоловік,ні жінка,мені так обідно,так плакала...(((

InnaДата: Неділя, 07.09.2014, 00:00 | Повідомлення # 12
Куратор розділу "Рукоділля"
Репутація:
« 4616 »
Місто: Луцьк
а чого ви не одружились?

Зеленооке_дівчаДата: Неділя, 07.09.2014, 00:08 | Повідомлення # 13
Куратор
Репутація:
« 7017 »
Гість, дивна поведінка в чоловіка, чесне слово! А скільки йому років?

ГістьДата: Неділя, 07.09.2014, 11:03 | Повідомлення # 14

Не одружилися,бо в мене в сім"ї була хвора сестра і мамі було не до весілля і ми почали так жити,а тепер самі якось не наважуємося,чоловікові 30 років

КсЮДата: Середа, 10.09.2014, 14:40 | Повідомлення # 15
Куратор розділу
Репутація:
« 9694 »
Місто: Рівне
Гість, дівчатка вам рекомендують правильно.  Зробіть самі собі і йому романтику, сходіть десь посидьте чи навіть дома зробіть романтичну вечерю при свічах, прикупіть собі щось з еротичної білизни чи просто бомбезне плаття!!! 
Про іншого навіть і не думайте, можливо він відчуває це... можливо саме це і привело до таких стосунків...маю на увазі, що саме в той момент як ви дізнались про одруження ви замислились над недоліками  чоловіка, про неправильний вибір і т.д.
А він  робив вам пропозицію одруження? Можливо отримавши відмову боїться ще раз її почути?!

Форум » Інкогніто » Анонімні теревені » Минуле наздоганяє........
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: