Наші дітки

Сайт-форум для щасливих батьків

Міні-чат
Щоб додати необхідна авторизація

Нові повідомлення [ Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Наші малятка » Малятка до 1 року » Чи варто підстригати дитину в рік?
Чи варто підстригати дитину в рік?
Ви будете підстригати свою дитину у рік?
1.Так[ 6 ][27.27%]
2.Ні[ 13 ][59.09%]
3.Ще не вирішили[ 3 ][13.64%]
Усього відповідей: 22
Зеленооке_дівчаДата: Неділя, 02.02.2014, 12:43 | Повідомлення # 1
Куратор
Група: Куратори
Репутація:
« 7017 »
Місто: Довговоля(Кузнецовськ)
Статус: Офлайн
Усі нагороди: 16
Раніше була така традиція - однорічну дитину потрібно постригти наголо. З чим пов’язаний цей обряд? Та чи є така необхідність насправді? Хотілося б почути Вашу думку.

Зеленооке_дівчаДата: Неділя, 02.02.2014, 12:44 | Повідомлення # 2
Куратор
Репутація:
« 7017 »
Місто: Довговоля(Кузнецовськ)
Усі нагороди: 16
Я чула що волоссячко тоді росте краще і густіше. Але чи це правда? 
Мене в дитинстві постійно підстригали під хлопчика,але не можу похвалитися густою косою...

БерезневаДата: Неділя, 02.02.2014, 13:22 | Повідомлення # 3
Фанат
Група: Друзі
Репутація:
« 7899 »
Усі нагороди: 5
Всі нормальні лікарі, в тому числі і Комаровський, кажуть - скільки на голові є волосинок(луковіц), то стільки і їз буде, незалежно від того, чи підстригли ми дитину наголо. Нині в діточок тоненьке і мягеньке волосячко а коли ми підстрежемо(побриємо) воно росте товсте і все однакового розміру, що видає ніби воно густіше і більше росте. Я, наприклад, не хочу стригти малого. Тільки так для годиці відріже кум пару пасм. Мені подобається які в малого коски, я не люблю лисеньких.
А ще наблюдаю, коли ті, що не стригли волося, то кажуть, що якби ми підстригли, то воно б гарніше росло, бо той-то підстриг, то в нього он яке гарне.

ПушненькаДата: Неділя, 02.02.2014, 13:23 | Повідомлення # 4
Частий гість
Репутація:
« 1443 »
Місто: Львів
Усі нагороди: 6
Ми символічно зістригли в рочок одненьке пасмо..А стригти налисо, то якась наруга над дитиною..Моя коліжанка зістригла свою малу налисо в рік, то дуже плачевно виглядало: дівчинка світленька, щей трохи клаповуха, ну так наче  та дитина з лікарні....Тай на мою думку, зістригання налисо абсолютно не вплине на ріст волосся, адже якість і густина шевелюри закладається генетично..

InnaДата: Неділя, 02.02.2014, 14:08 | Повідомлення # 5
Куратор розділу "Рукоділля"
Репутація:
« 4616 »
Місто: Луцьк
Усі нагороди: 15
ще не стригла, а нам вже більше 3 років, зате ми маємо ще ті перші кучері, волосся ріденьке але це генетично передалося від мене. Це я про доню.

А синочка буду стригти, не на лисо а просто як хлопчика

Повідомлення відредагував Inna - Неділя, 02.02.2014, 14:09

masjanjaДата: Неділя, 02.02.2014, 14:19 | Повідомлення # 6
Активіст
Репутація:
« 8754 »
Усі нагороди: 11
ми анютку не стригли,я вважаю що підстригання не вплине на волосся,не знати скільки буде відростати,а як виглядатиме лисою навіть боюсь уявити)). Ось Анютка:

вьеться в неї по спадковості від батьків)).

сестра чоловіка навпаки малу не стриже щоб лишити кудряшки перші, дуже хоче щоб в малої волосся крутилося і не знає чи буде далі витись якщо підстригти.

отже плануватимемо в рочок пасмо зістригти і все)

ІнкаДата: Неділя, 02.02.2014, 14:32 | Повідомлення # 7
Куратор
Репутація:
« 11074 »
Місто: Рівне
Усі нагороди: 13
Подумала про себе,мене ж мама підчукрижила під хлопчика і що,маю волосся саме по собі тонке,але його по кількості дуже багато.Я вважаю це зовсім не впливає на густоту і ріст волосся.В старшого символічно зрізали пару пасм,а в меншого навіть і не згадали про це)

ФісташкаДата: Неділя, 02.02.2014, 17:43 | Повідомлення # 8
Учасник
Репутація:
« 855 »
Усі нагороди: 1
Старшу підстригла в рочок (повірила що буде краще рости), потім в 2,5 ще раз. В результаті коротке, рідке волосся. Більше не стригла бо той період коли волосся відростає і лізе в очі, а хвостика ще нема з чого зробити то ужас.  Меншу в рочок не стригли (нема що стригти))) Густина волосся, на мою думку, не залежить від кількості "стрижок"

НюськаДата: Неділя, 02.02.2014, 18:30 | Повідомлення # 9
Живе тут
Група: Admin
Репутація:
« 21626 »
Усі нагороди: 12
Я особисто не дуже б хотіла свою малу наголо стригти, якось не уявляю як вона дивитиметься на себе в дзеркало і дивуватиметься з свого зображення)))) Ну для хлопчика мені здається, що якось не так реагується, коли без волоссячка...а моя мама каже, щоб ми стригли, але у нас навпаки - дуже густе і кучеряве волосся, то мама надіється, що після пострижки не буде таке "буйне" рости))))

ІванночкаДата: Неділя, 02.02.2014, 18:32 | Повідомлення # 10
Новенький
Репутація:
« 1386 »
Усі нагороди: 2
Інка, о і в мене так,мама в рік бритвою збрила все волосся,каже посало гарно рости,взагалі маю довге і дуде тонку волосся,хоч його дуже багато. Особливо перукарі дивуються,особливо як зачіску якусь робити,на перший погляд нема що роботи а як візьмуться то ого-го. Доцю стригти не буду,хоч вже родичі радять підстригти обовязково

ЛипневаДата: Неділя, 02.02.2014, 18:34 | Повідомлення # 11
Частий гість
Репутація:
« 935 »
Усі нагороди: 3
Ми малого стригли в рік, а малу не будем точно.

Minnie-MouseДата: Неділя, 02.02.2014, 20:46 | Повідомлення # 12
Куратор
Репутація:
« 4270 »
Усі нагороди: 13
Ми не стригли і не збираємся...Я вже навпаки хочу коски плести....Волоссячко вроді в нас густе...але то ще толком не видно

КузічкаДата: Неділя, 02.02.2014, 20:51 | Повідомлення # 13
Активіст
Репутація:
« 3843 »
Усі нагороди: 15
я і недумаю стригти та й там нема що))))в мене в рік тоже лисина була)))) то потім таке гарне густе і грубе було,а перекурка чи хто пожалів то тепер ніяке((((

Что за фраза:"Берегите мами дочек - у меня растет сыночек"?!....ДА У МЕНЯ ТАКАЯ ДОЧКА - БЕРЕГИТЕ ВЫ СЫНОЧКА!!!

mamtaДата: Неділя, 02.02.2014, 22:22 | Повідомлення # 14
Куратор
Репутація:
« 1907 »
Усі нагороди: 8
А в чому символізм зістригання першого пасма?
Я стригти точно не буду. Ну не подобаються мені лисі мужчини sad
Якщо малому колись і захочеться, то хіба сам налисо пострижеться.

БерезневаДата: Неділя, 02.02.2014, 23:17 | Повідомлення # 15
Фанат
Репутація:
« 7899 »
Усі нагороди: 5
mamta, я читала, що в рік не обов"язково відрізати пасмо. То так люди собі традицію придумали. Підстригається дитина одноразово перший раз, а підстригає її священик, коли хрестить, принаймі, відрізає пару волосин навхрест. І це рахується правильно. А люди собі лишають на згадку волося першого року, от і все. Може хтось і по іншому думає...

Повідомлення відредагував Березнева - Неділя, 02.02.2014, 23:19

Marmelada_ZefirovaДата: Понеділок, 03.02.2014, 09:29 | Повідомлення # 16
Куратор
Репутація:
« 4131 »
Місто: Луцьк
Усі нагороди: 14
ми підстригли, бо волоссячко було геть тоненьке і ззаді таке ніби посічено-викачане, то мене то нервувало і ми зробили принчоску "під 6", зараз й справді схожий на дитину з лікарні, але сподіваюсь що швиденько відросте і ми про то забудемо, надалі планую робити поднячі стрижки, іракеси, вибривати всяки штуки)))
Тьомка такий лисенький і як вдягаю волохату кофту - ведмедя такого, то він мені схожий на Віна Дізєля))) красавчЄг мій)))

DegiДата: Понеділок, 03.02.2014, 15:21 | Повідомлення # 17
Знайомий
Репутація:
« 1202 »
Місто: Станіславів
Я не люблю забобони, тому за день до першого ДН чоловік сам без обрпядів вистриг доні 1 пасьмо, щоб зберегти на пам'ять, який колір волосся був.
Збривати дівчинці коси це ж дикість!
В нас 2 сусідки своіх донечок майже під нуль постригли того літа, то коли ми носили гарні заколочки, хвостики, іхні дівчатка були завжди в косинках...
На мою думку, таке не потрібно робити.

Повідомлення відредагував Degi - Понеділок, 03.02.2014, 15:22

floversДата: Середа, 05.02.2014, 16:43 | Повідомлення # 18
Частий гість
Репутація:
« 1553 »
Місто: Нетішин
Ми підстригали доню, не було що втрачати, по- перше вони  у неї були білі-білі їх не не було навіть видно,по0друге вони були дуже коротенькі.Як підстригли то ніхто і не помітив.
а це зараз у нас такі коси

АлінкаДата: Середа, 17.09.2014, 10:42 | Повідомлення # 19
Новенький
Репутація:
« 1 »
Місто: Рівне
Усі нагороди: 0
Я також не підстригала ні меншу , ні старшу доню в рік. Доречі у старшої доні гарне, густе до пояса волосся, хоча маленькою було зовсім тонесеньке.

url=http://nashiditky.com][/url]

Форум » Наші малятка » Малятка до 1 року » Чи варто підстригати дитину в рік?
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: