Наші дітки

Сайт-форум для щасливих батьків

Міні-чат
Щоб додати необхідна авторизація

Нові повідомлення [ Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 212»
Форум » Наші малятка » Малятка до 1 року » Ходунці для наших діток - за і проти.
Ходунці для наших діток - за і проти.
НюськаДата: Неділя, 26.01.2014, 14:05 | Повідомлення # 1
Живе тут
Група: Admin
Репутація:
« 21626 »
Статус: Офлайн
Усі нагороди: 12
Пропоную ділитися думками на рахунок чи варто ставити дітей у ходунці? 

Я особисто питала нашого ортопеда на огляді і нашу лікарку, і ще коли масажист до нас приходив, то вони всі категорчно проти ходунців.... потім купа грошей іде на масажики, щоб вирівняти ножки, а тим більше дівчаткам ж потім ще й спіднички і платтячка носити!! Нам кума пропонувала свої віддати, то я відмовилась і купила штовхачі. Не знаю як на рахунок тих діток, які вже пробують ходити типу 9-10 міс, але менших я б точно не клала в ходунці. Розумію, що так легше - запхав дитину і хай тусується по хаті - ну тут кожен за свою дитину сам вирішує. ІМХО.

Ласточка86Дата: Неділя, 26.01.2014, 14:15 | Повідомлення # 2
Куратор
Група: Куратори
Репутація:
« 6193 »
Місто: м.Чернівці
Усі нагороди: 13
ми ходунків навіть немали, ортопеди не рекомендують класти діток в ходунки,а якщо ставити то не більше ніж на 20хв в день і взуття має бути ортопедичне.

ЖабкАДата: Неділя, 26.01.2014, 14:22 | Повідомлення # 3
Друг сайту
Група: Друзі
Репутація:
« 9663 »
Місто: Софіївка
Усі нагороди: 10
Я поставила в ходунці після 8 місяців. Але якби малий такий мамин не був, то і не ставила б. Бо зовсім не могла нічого зробити.

БерезневаДата: Неділя, 26.01.2014, 14:57 | Повідомлення # 4
Фанат
Репутація:
« 7899 »
Усі нагороди: 5
Я, начитавшись і наслухавшись інформації, не стала купувати ходунки. І якось без них обійшлися - малий повзав, нині почав ходити. Хоча мені давали ті ходунки, але я відмовилась. Ну напевно то краще для мами, але для дитини?

floversДата: Неділя, 26.01.2014, 15:13 | Повідомлення # 5
Частий гість
Репутація:
« 1553 »
Місто: Нетішин
Усі нагороди: 6
Ставлю малечу в ходуни, але не надовго на 10-15хв, більше грається в манежі. Донечка виросла теж в ходунах, ходить зараз гарно, ножки рівні, навіть туфлики не кривить.

Зеленооке_дівчаДата: Неділя, 26.01.2014, 16:40 | Повідомлення # 6
Куратор
Репутація:
« 7017 »
Місто: Довговоля(Кузнецовськ)
Усі нагороди: 16
Після 8 місяців почала ставити доньку в ходулі,хоча не так я,як свекруха,і то рідко(може,раз в тиждень).
А на рахунок того що треба ходити в платтячках і спідничках,то я в свій час теж ходила в ходулях, і нічого страшного-гарні ноги за якими хлопці попобігали)) Тому думаю якщо з розумом,то можна і поставити як треба.

БадіДата: Неділя, 26.01.2014, 17:03 | Повідомлення # 7
Перехожий
Репутація:
« 128 »
Місто: Львів
Усі нагороди: 1
ми використовували ходунці і нчіого поганого не бачу тому. Правда не з 5-7 місячного віку, коли дитина ногами тільки перебирає в них, а з 11 місяців. Тобто мала вже твердо стояла на ногах, можна сказати ходила, а відпускатись боялась. Я її взувала в хороше домашнє взуття і вона так спиралась на ходунки і ходила, а деколи і взагалі забувала про них, то йшла і пхала їх собою, а коли замучувалась сідала собі в них відпочити.  Як би не вони, то я би вмерла її водити по хаті.

КсЮДата: Неділя, 26.01.2014, 18:19 | Повідомлення # 8
Куратор розділу
Репутація:
« 9694 »
Місто: Рівне
Усі нагороди: 16
Я навіть і не думала купляти, обходимось якось і без них)))

Minnie-MouseДата: Неділя, 26.01.2014, 19:00 | Повідомлення # 9
Куратор
Репутація:
« 4270 »
Усі нагороди: 13
Я теж проти ходунців....Нам масажист сказав що нівякому разі неможна діток в них ставити.....Мені здоровя мацьопки важливе тому і не збиралась їх брати (нам в спадок хотіли дати)...., походила пару міс зігнута поки мала навчилась ходити, а потім з штовхачами бігала)

ЛипневаДата: Понеділок, 27.01.2014, 11:06 | Повідомлення # 10
Частий гість
Репутація:
« 935 »
Усі нагороди: 3
А наш малий ходив в ходунках десь з 8 місяці в 11 місяців пішов сам, проблем в нас не було і малу буду ставити.

VerochkaДата: Понеділок, 27.01.2014, 11:13 | Повідомлення # 11
Перехожий
Репутація:
« 1312 »
Місто: Lviv
Усі нагороди: 2
Я проти ходунків. Ні в мене ні в брата не було, і в знайомих дуже мало хто має. Перед тим читала, що вони шкідливі, а зараз як масажі проходила то просто за них заікнулась, то 15 хвилин лекцію від масажиста слухала про їх шкоду, особливо дівчаткам. Але добре пам'ятаю, як мій братик вчився ходити і стояти, ( він 2000 р.н., то я його і виховувала вже), то він теж вчився у манежі. Там і стояв і пішов. А дуже мені пам'ятається картина, як я захожу в кімнатиу, а він стоячи спить в манежі)) ТОму для доні купимо манеж, а щодо ходукнків - то вже маємо штовхачі. Ними і будемо користуватись.

masjanjaДата: Понеділок, 27.01.2014, 11:18 | Повідомлення # 12
Активіст
Репутація:
« 8754 »
Усі нагороди: 11
ми теж в свій час (зі старшою, 4 роки тому) багато негативного чули про ходунці тому собі не купляли...щоправда коли Анютка вже ставала на ножки впевнено,але ще не тримала рівновагу ми взяли на прокат на місяць, ставила на 15 хвилин в день,інколи через день а потім вже не користувались....особливо мені наголошували що якщо все ж таки ставите дитину то потрібно гарне  (зручне та ортопеичне) взуття і особливо ретельно "підігнати" ходунці по висоті, що б дитина ні в якому разі не ставала на пальчики а досить  впевнено могла ставити ножку (щоб потім ті вставання на пальчики не довелось виправляти масажами)...звичайно це проблематично,коли малеча хоче ходити та стояти і немає змоги комусь допомогти але з меньшою донечкою думаю що теж користуватимось по мінімуму (як вже зазначали дівчатка можна спробувати заміняти манежами та штовхачами)

КарамельДата: Вівторок, 28.01.2014, 01:54 | Повідомлення # 13
Куратор
Репутація:
« 5553 »
Місто: Долина
Усі нагороди: 14
згідна з тим, що не варто дитину ставити у ходунці раніше свого часу, і взагалі по мінімуму. я теж так думала - не буду, обійдемось, але маємо в арсеналі і манеж і штовхачі і ходунці. в манежі вчився стояти, перші кроки робив. купляючи штовхачі, теж думала, що буду лише їх давати, але малий не ходить з ними. не хоче і все, хоче просто гратись ними.

я ставила малого в ходулі з 9 місяців, коли він вже сам міцно стояв у манежі десь на 10-15 хв вдень.і  тільки тоді, коли мала невідкладну роботу а він не міг ніде всістися з іграшками, бо має шило в попі. бувало, що щодня ставила, бувало, тиждень без них обходилась.
Цитата Баді ()
вона так спиралась на ходунки і ходила, а деколи і взагалі забувала про них, то йшла і пхала їх собою, а коли замучувалась сідала собі в них відпочити
і мій так. я бачила, що він у них просто стоїть і тримається за передню панель, тобто що як в манежі сам стоїть, так і на підлозі сам, просто тримається ручками і знизу сидіння страхує. ми сміялись, що він як діджей за пультом стоїть, так смішно виглядало. так само топав, не сидів на тому сидінні, сідав лише коли грався іграшками на панелі, тому я бачила, що малий не вигинає собі на тій штуці хребет і просто перебирає ногами, і не стає на пальці, а свідомо іде і тримається. на це треба звернути велику увагу. 
зараз, коли сам пішов, то кладу, щоб не впав сам, коли не маю часу ходити з ним. 

я виросла в ходулях від досить малої, і моя сестра і брат і купа знайомих. не бачу ні в кого кривих ніг, пощастило, оминуло, але думаю, що ще не одному з нас це аукнеться можливими проблемами зі спиною. це не жарти і не варто ризикувати здоров*ям малявок.

родюча_земляДата: Середа, 17.09.2014, 22:05 | Повідомлення # 14
Фанат
Репутація:
« 3156 »
Усі нагороди: 8
Я проти ходунців і в нас іх не мае і ніхто іх куплять не буде,буде сам вчитися повзать і ходить.

АлінкаДата: Четвер, 18.09.2014, 11:38 | Повідомлення # 15
Новенький
Репутація:
« 1 »
Усі нагороди: 0
Я також обійшлася без ходунків. Донечки самі почали ходити. Абсолютно не бачу потреби в ходунках. Але це виключно мою думка. Я нікого не переконую, ні за , ні проти.

url=http://nashiditky.com][/url]

Алла0909Дата: П'ятниця, 03.04.2015, 09:57 | Повідомлення # 16
Перехожий
Група: Користувачі
Репутація:
« 0 »
Місто: Київ
Привіт. Потрібна порада. Хочу купити на подарунок ходунці, дівчинці 7 місяців.
Обрала ходунці - каталка Weina Делюкс. Так вони виглядають http://mamamag.com.ua/product....ks_2122
Підскажіть вони будуть зручними дляя дитини?

floversДата: П'ятниця, 03.04.2015, 15:59 | Повідомлення # 17
Частий гість
Репутація:
« 1553 »
Місто: Нетішин
Усі нагороди: 6
Алла0909, привіт, я знаю багато в кого такі були, всі були задоволені, в мнене таких не було на жаль, але якби мала змогу то б теж купила.

Marmelada_ZefirovaДата: П'ятниця, 03.04.2015, 19:31 | Повідомлення # 18
Куратор
Репутація:
« 4131 »
Місто: Луцьк
Усі нагороди: 14
як на мене краще штовхача а не ходунці

ziro4kaДата: Неділя, 17.05.2015, 07:56 | Повідомлення # 19
Новенький
Репутація:
« 50 »
Усі нагороди: 1
Ми не користувались ходунцями, не було необхідності .купили штовхалики і мала більше з ними гралась

Риженьке_сонечкоДата: Субота, 16.01.2016, 01:34 | Повідомлення # 20
Перехожий
Група: Користувачі
Репутація:
« 0 »
я не хочу ходунців взагалі....у знайомої мала ходила в них, так потім дитинка ще років 3 переучувалась ходити...все ставала на пальчики, а сестрі лікар теж заборонив купляти ходунці....казав, що для ніжок дитячих погано...краще вже без них))

Форум » Наші малятка » Малятка до 1 року » Ходунці для наших діток - за і проти.
Сторінка 1 з 212»
Пошук: