Наші дітки

Сайт-форум для щасливих батьків

Міні-чат
Щоб додати необхідна авторизація

Нові повідомлення [ Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 212»
Форум » Наші малятка » Малятка до 1 року » А ви колишете своїх карапузів?
А ви колишете своїх карапузів?
Зеленооке_дівчаДата: П'ятниця, 20.09.2013, 22:06 | Повідомлення # 1
Куратор
Група: Куратори
Репутація:
« 7017 »
Місто: Довговоля(Кузнецовськ)
Статус: Офлайн
Усі нагороди: 16
Ми з такою проблемою не стикалися,напевне через те,що і колихати то у нас немає на чому. Але знаю матусь,які постійно повинні заколихувати діток. Це потреба,чи можна обійтися і без цього?

БерезневаДата: П'ятниця, 20.09.2013, 22:24 | Повідомлення # 2
Фанат
Група: Друзі
Репутація:
« 7899 »
Усі нагороди: 5
Я свого малого не колишу і навіть не намагалася колихати щоб вложити спати. А мої родичі завжди намагаються його колихати, з чим я борюся: завжди з ними сварюся за це. Вони не можуть поняти , як то моя дитина лягає спати не колисана. Одного разу моя мама хотіла заколихати малого, то він як наробив крику, то було що слухати. А так ми засинаємо лежа з бутилочкою, раніше з цицею.

Дивилась програму, де лікарі рекомендують заколисувати дитину на руках, щоб в неї розвивався вистебулярний апарат.

blue-eyesДата: П'ятниця, 20.09.2013, 22:32 | Повідомлення # 3
Друг сайту
Репутація:
« 17622 »
Місто: Львів
Усі нагороди: 10
Я свою малу не колишу. Вона не привчена була з лікарні ще звичайно,ну а вдома ми просто притримувались того ж. Навіть коли засинає у мене на ручках,то я її не колишу,а просто гладжу ніжно і легенько цьомаю.))) Так і засинає. Також починає вреднічати,якщо хтось пробує колисати. Хоча як гуляємо то ото гойдання у візочку їй не заважає.)))

SamocvetikДата: Субота, 21.09.2013, 00:13 | Повідомлення # 4
Фанат
Репутація:
« 9521 »
Усі нагороди: 13
А я спеціально навчила її колихатися. Десь до місяця часу, з пологового, вона не колихалася то потім як ходили гуляти і вона плакала, то не могла заколихати в колясці, тоді стала підколихувати в дома і навчилася заколихуватися і на вулиці. Зараз перед сном не колишу, єдине що можу поколихати під час самого сну, хтось розбудить чи заплаче.

КсЮДата: Субота, 21.09.2013, 10:46 | Повідомлення # 5
Куратор розділу
Репутація:
« 9694 »
Місто: Рівне
Ми не колишемо. Купили таку колиску, яка фіксується і не колишеться. Синуля завжди засинає з цицею. Тільки іноді заколихую на ручках...

InnaДата: Субота, 21.09.2013, 11:11 | Повідомлення # 6
Куратор розділу "Рукоділля"
Репутація:
« 4616 »
Місто: Луцьк
Усі нагороди: 15
а ми Владку не колисали до 2 років, а тоді по-приколу дві ночі поколисали заради забави тепер маємо проблему, мурдує всіх з тим "гойдаша". До того засинала біля грудей, Арсена не колишу, не хочу вдруге стати на тіж граблі

НюськаДата: Субота, 21.09.2013, 16:24 | Повідомлення # 7
Живе тут
Група: Admin
Репутація:
« 21626 »
Усі нагороди: 12
ех..читаю і тихенько заздрю...ми свою манунку мусимо колихати постійно як вона спить не біля циці, а в ліжечку. Якщо вона засне і ліжечко зупиняється, то очі відкриває відразу..таке враження, що вона діжурить нас і лише чекає, щоб хтось зупинив колихання..лисиця мала. Та що там говорити, ми коли з чоловіком виконуємо подружній обов'язок, то одною ногою треба постійно підколисувати, бо інакше той "обов'язок" відкладається на потім))) Надіюсь, що ми з часом це діло переростемо якось.

mamtaДата: Вівторок, 24.09.2013, 14:20 | Повідомлення # 8
Куратор
Репутація:
« 1907 »
Усі нагороди: 8
Я підколисую на руках, коли марудить, чи тяжко засинає. Але не постійно.
І ще у нас з коляскою така проблема є, що заснути в ній малий не може, але вже як сонного покладеш, то потрібно постійно їздити (і не на місці туди-суди, а чесно рухатися), бо інакше як і Нюськина доця відкриває очі. 
Ще ми практикуємо "заношування". Коли на вулиці, то малий хвилин з 15 крутить всюди головою і тоді чесно вирубується. Або ж дома спочатку ходжу щось розказую йому, а потім призупиняюсь біля різних об'єктів, які він розглядає і підспівую колисанки. Особливо гарно засинає задивляючись на різні лампи (без включеного світла).

А загалом я не проти підколисування. Головне не перетворити це в постійний ритуал.

Minnie-MouseДата: Вівторок, 24.09.2013, 14:26 | Повідомлення # 9
Куратор
Репутація:
« 4270 »
mamta, і ми так інколи засинаєм, я беру донечку на руки, і ходжу з нею по хаті, показую щось, співаю і вона так може вирубатись. Але найкращий варіант це засинання біля циці....(хоча незнаю, як потім буде, як відлучу від грудей). А колисання в ліжечку нам навіть незнайоме)))

taliaДата: Вівторок, 24.09.2013, 14:42 | Повідомлення # 10
Куратор
Репутація:
« 6607 »
Усі нагороди: 7
Ми також практично не колишемся, Максимчик засинає з цицею в ротику:) Можу поколисати тоді, коли бачу, що хоче спати, а від грудей відвертається

МальованаДата: Вівторок, 24.09.2013, 15:55 | Повідомлення # 11
Знайомий
Репутація:
« 1573 »
Місто: Житомир
Усі нагороди: 3
Ми почали колисатися і то дуже рідко десь місяців після 4, коли в мене остаточно позаживали соски на грудях) Бо до того я її навіть носити не могла, ніяк! А зараз, коли важко засинає, мучиться, то замотую її в таку тепленьку ковдрочку і легенько підколисую на фітболі. Але рідко, не кожного дня, та й колисанням то важко назвати, бо дуже легесенько... А ліжечко я зняла з того "колисальника" десь після 2 тижнів використання, воно мене нервувало, дитині толку ніякого не давало. Того й там не колишемося.  В основному засинаємо коли циці, тому, як  Minnie-Mouse, не уявляю, як то буде без ГВ..

mamtaДата: Вівторок, 24.09.2013, 16:20 | Повідомлення # 12
Куратор
Репутація:
« 1907 »
Усі нагороди: 8
Без ГВ буде лежання в ліжечку та засинання під мамину казочку вбо колискову ))

ЛанакіраДата: Четвер, 30.01.2014, 13:40 | Повідомлення # 13
Перехожий
Група: Користувачі
Репутація:
« 65 »
Усі нагороди: 0
по доброму заздрю тим,хто не колише діток!наша доця десь до 1 місяця спала спокійно без колисання,а потім ніби дитину підмінили! добре,що хоть ліжко таке,що гойдається купили,а то б руки повітпдали! навіть зараз красуня наша без колисання не засне та й щей підколисувати треба!!!

НюськаДата: Четвер, 30.01.2014, 14:45 | Повідомлення # 14
Живе тут
Група: Admin
Репутація:
« 21626 »
Усі нагороди: 12
Розкажу як ми засинаємо зараз (9 міс) - в ліжечку колисання вже не проходить, бо відразу стає на четвереньки і встає, тому засинаємо зараз ось так: циця в роті, манунка в мене на руках, а я стрибаю на фітболі...отак як її заколити і покласти потім на наше ліжко, то вона спить вже без колисання, лише коли трохи просинається, то головне вчасно прибігти і всунути цицю, тоді спить далі))) ну  я рахую, що в нас і так вже прогрес, бо раніше взагалі без колисання не спала і хвилини)))

InnaДата: Четвер, 30.01.2014, 15:04 | Повідомлення # 15
Куратор розділу "Рукоділля"
Репутація:
« 4616 »
Місто: Луцьк
Усі нагороди: 15
знаю точно, головне не привчати, бо відівчити важко, але реально-треба просто помучитися 3-4 ночі і не колисати, знаю по своїй

Зеленооке_дівчаДата: Четвер, 30.01.2014, 15:10 | Повідомлення # 16
Куратор
Репутація:
« 7017 »
Місто: Довговоля(Кузнецовськ)
До речі,ми свою вже теж колишем щоб заснула. А все так добре починалося...)

Юлія1626)Дата: Четвер, 30.01.2014, 17:48 | Повідомлення # 17
Куратор
Репутація:
« 6772 »
Місто: Нововолинськ
Під час денного сну треба час від часу підколихувати (спимо в калясці), вночі спить зі мною, в ліжечку поки не спимо взагалі.

АлінкаДата: Середа, 17.09.2014, 11:07 | Повідомлення # 18
Новенький
Репутація:
« 1 »
Місто: Рівне
Усі нагороди: 0
Підколихую під час денного сну. А вночі ні - спить так!!!

url=http://nashiditky.com][/url]

ОЛЕНКАДата: Середа, 17.09.2014, 15:00 | Повідомлення # 19
Частий гість
Репутація:
« 3455 »
Місто: Вінниця
Усі нагороди: 10
Моїм дівчаткам 1,2 рочки, не колисали жодного разу. Завжди засинали або біля грудей, або самі.

Shokoladk@Дата: П'ятниця, 18.09.2015, 08:14 | Повідомлення # 20
Новенький
Репутація:
« 0 »
Місто: Файне
Усі нагороди: 1
Колишимось wacko .Ми на штучному годуванні.але бувають моменти коли сама засинає

Форум » Наші малятка » Малятка до 1 року » А ви колишете своїх карапузів?
Сторінка 1 з 212»
Пошук: