Наші дітки

Сайт-форум для щасливих батьків

Міні-чат
Щоб додати необхідна авторизація

Нові повідомлення [ Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Наші малятка » Малятка до 1 року » З дітками в гості (за чи проти?)
З дітками в гості
ІнкаДата: П'ятниця, 23.08.2013, 15:05 | Повідомлення # 1
Куратор
Група: Куратори
Репутація:
« 11074 »
Місто: Рівне
Статус: Офлайн
Усі нагороди: 13
Ми вже ходили в гості з першого місяця життя синочка.Не бачу нічого в цьому поганого та і мені легше нагодувати на місці,чим залишати дитину на когось.А як ви до цього відноситесь?

НюськаДата: П'ятниця, 23.08.2013, 15:13 | Повідомлення # 2
Живе тут
Група: Admin
Репутація:
« 21626 »
Усі нагороди: 12
Тут палка з двома кінцями....з одного боку, дійсно, краще дитину взяти з собою, годувати при вимозі і мамі спокійніше, і дитинка не відчуватиме розлуки..а з іншого боку, чужі люди, віруси і хвороби, які ненароком може підчепити така ще маленька і незахищена дитинка(((

Я з малою по гостях не ходжу,  боюсь....якщо треба десь зустрітись з друзями, то роблю це на свіжому повітрі, де ризик заразитись менший, ніж  в приміщенні...може я мачуха, що так ізолюю свою дитину?? або занадто багато опіки - це теж погано??

МальованаДата: П'ятниця, 23.08.2013, 20:10 | Повідомлення # 3
Знайомий
Група: Друзі
Репутація:
« 1573 »
Місто: Житомир
Усі нагороди: 3
Взагалі, я поважаю тих батьків, які скрізь беруть із собою свою дитинку. Напевне, тоді і маля більш комунікабельне.. Але в мене шось зовсім не складається так.. Я настільки важко переношу і походи, і поїздки вгості! Дитина на новому місці, Мартуся навіть не їстиме цицю, коли хтось збоку є або вона чує якісь сторонні голоси! Це купа торбів на всяк випадок (як і в що переодягнути, підмити, забавки, де і як покласти спати, якщо прийде час і т.д....) Поки я намагаюся уникати гостин, але часом таки доводиться..

ІнкаДата: П'ятниця, 23.08.2013, 21:47 | Повідомлення # 4
Куратор
Репутація:
« 11074 »
Дівчата,воно то так,звісно можна і щось підхопити.Я як брала малого,то тільки до самих рідних і слава Богу все було добре.

КарамельДата: П'ятниця, 23.08.2013, 21:57 | Повідомлення # 5
Куратор
Репутація:
« 5553 »
Місто: Долина
Усі нагороди: 14
Я часто ходила з малим у гості, перший раз в 2 тижні. Але я знала, що я маю там окрему кімнату, де сиджу з дитиною, коли получається - вириваюсь до гостей. Коли ми в гостях, і немає вільної кімнати для нас, то ми їдемо додому, коли пора їсти, бо на людях я не можу годувати, та й малий не буде (хоча декілька разів доводилось годувати на лавочці на вулиці). Йому навіть муха може заважати))) Моїй дитині походеньки подобаються, його і бавити не треба - розглядає нові місця і людей.

КсЮДата: П'ятниця, 23.08.2013, 22:44 | Повідомлення # 6
Куратор розділу
Репутація:
« 9694 »
Усі нагороди: 16
Я за, тільки не до всіх

Зеленооке_дівчаДата: Субота, 24.08.2013, 00:44 | Повідомлення # 7
Куратор
Репутація:
« 7017 »
Місто: Довговоля(Кузнецовськ)
Усі нагороди: 16
Я тільки ЗА! Вперше в гості поїхали з манюнею в перший день після виписки з ПБ-в племінниці було День народження! Та і взагалі ми доню з собою кругом беремо:і в гості,і на шашлики,на ставок рибку ловити(вона у колясці собі бавиться чи спить,я книжку читаю,а коханий рибачить)... Мені здається потім легше буде,якщо зразу до такого привчати.ІМХО,

Повідомлення відредагував Зеленооке_дівча - Субота, 24.08.2013, 00:44

blue-eyesДата: Субота, 24.08.2013, 13:16 | Повідомлення # 8
Друг сайту
Репутація:
« 17622 »
Місто: Львів
Усі нагороди: 10
Ми також Олюську всюди беремо з собою.Звичайно,на початку особливо,старались не йти там,де є малі діти,що ходять в садок (щоб не підхопити щось),а в "дорослі" компанії ходили.))) Якось наші усі друзі і рідня свідомо відносяться до того,що як ми будемо з дитиною,то вони мають бути здорові і ніхто ні разу не підвів. ТТТ... 
Мені також здається,що правильніше виводити своє маля "в світ", дитина більш комунікабельна і відкрита. ІМХО
Моя мала ніколи не реагувала на сторонніх людей чи звуки,коли хотіла їсти або спати - коли їй треба було,тоді це і робила.))) Але то кожна дитина індивідуальна.

НяшкаДата: Неділя, 25.08.2013, 00:40 | Повідомлення # 9
Орг СП
Репутація:
« 147 »
Місто: Луцьк
Усі нагороди: 1
Я не люблю сидіти на місці. За 10міс. ні разу не залишала свою малечу, коли відлучалась на довго. Ну хіба в магазин вибігти. Винятком було, коли я потрапила в лікарню. І то, я була там максимум 5-6год.

кукусяДата: Неділя, 25.08.2013, 19:18 | Повідомлення # 10
Активіст
Репутація:
« 4034 »
Усі нагороди: 15
ммм)) я з своiм карапузиком всюди, часто iздимо автобусом, то йому дуже подобаэться.
Я ЗА!

ШпійонкаДата: Неділя, 01.09.2013, 15:31 | Повідомлення # 11
Орг СП
Репутація:
« 51 »
ми з нашим карапузом разо ходимо  вгості, залишити немає на кого і сидіти вдома постійно, теж не вихід. звичайно не ходимо, якщо знаєм, що там хтось хворий чи самі сопляєм. У всьому повинен бути присутній здоровий глузд.

Квіточка-яДата: Вівторок, 03.09.2013, 12:34 | Повідомлення # 12
Група: Видалені

Ми часто гостюємо,почали з 2 м,навіть з ночівлями.Нормально переносимо спання не в своєму ліжку.Зараз збираємося знову на три дні в гості то навіть непереживаю чомусь.Моя мама каже що в нас діти циганські ,бо де я там всюди й діти

taliaДата: Середа, 04.09.2013, 14:12 | Повідомлення # 13
Куратор
Репутація:
« 6607 »
Усі нагороди: 7
Ми також постійно з дітьми, мені і страшно з кимось їх залишати - в мене таке враження, що так як я їх не догляне ніхто. 
Ми вже багато де були і в гостях, і на день народженнях

ПушненькаДата: Четвер, 05.09.2013, 08:46 | Повідомлення # 14
Частий гість
Репутація:
« 1443 »
Усі нагороди: 6
І ми всюди малу з собою берем: і в гості, і на весілля, і з друзями посидіти десь в кафешках...а чого б і ні?

Marmelada_ZefirovaДата: Вівторок, 10.09.2013, 15:58 | Повідомлення # 15
Куратор
Репутація:
« 4131 »
Місто: Луцьк
Усі нагороди: 14
оооо, ходити в гості з Тьоміком, то серйозно, бєй посуду я плачу...варінт знайшла наїдаюсь і нпиваюсь дома, і тільки тоді в гості, аби за стіл не сідати....

ФісташкаДата: Середа, 18.09.2013, 16:33 | Повідомлення # 16
Учасник
Репутація:
« 855 »
Беру обох малих з собою в гості, в магазин. Не маю з ким залишити надовго. Лише на весілля не беру ні старшу ні меншу.

Minnie-MouseДата: Середа, 18.09.2013, 16:37 | Повідомлення # 17
Куратор
Репутація:
« 4270 »
Ми теж берем з собою мацьопку завжди в гості, в кафешки, в магазини. Їздили вже 2 рази в Карпати, і в село до моєї бабусі пару разів. Лишаю малу хіба на пару год з своєю бабцьою, коли вона приходить до нас, а мені потрібно  в магазин зїздити чи з подругами зустрітись. Крім бабці і свого чоловіка, малу ні на кого не можу залишити, навіть собі не уявляю як це.

vikylyaДата: Субота, 05.10.2013, 00:24 | Повідомлення # 18
Куратор
Репутація:
« 3647 »
Усі нагороди: 11
Наші дівчатка теж завжди з нами\зі мною.Залишити маю з ким(з батьками)  і знаю,що за дитиною добре будуть дивитися,але мені приємніше коли діти біля мене).Але якщо вже пізно і діти сплять,а ще хочеться погуляти,то мама біля них залишається,але то буває дуже рідко.А один раз залишила старшу на цілий день з мамою-їхала здавати екзамени,а вже як їхала захищати дипломну,то вся бригада їхала зі мною і чатували під вікнами)

ЛипневаДата: Четвер, 16.01.2014, 15:50 | Повідомлення # 19
Частий гість
Репутація:
« 935 »
Усі нагороди: 3
Ми теж завжди берем дітей з собою, але поки малесенькі то умова що є кімната де погодувати і поспати, хоча мала інколи навіть під шум може заснути. А коли малому було 1,5 роки то ходили на весілля до родини то бавили його всі по черзі)))))))

Форум » Наші малятка » Малятка до 1 року » З дітками в гості (за чи проти?)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: